Регламент проведения чемпионата Украины по регби-15 на 2013 год.

Первенство Киева по регби-15


И В Н П    РиО     Б 0
"Антарес" 10 8 0 2 378-202 7 39
"Ребелс" 10 6 0 4 406-226 9 33
"Политехник"
10 6 0 4 337-193 8 32
"Ветер" 10 5 0 5 286-321 7 27
"Авиатор"
10 4 0
6 25--250 5 21
"Арго" 10 1 0 9 114-579 3 7


 

 

 

 

 

 


Календарь соревнований
27.10.2013  Арго - Антарес 0:30 (тп), Ветер - Авиатор 27:40
20.10.2013  Антарес-Ветер 50:29
12.10.2013  Ребелс-Авиатор 22:39
06.10.2013  Антарес-Политехник 32:28, Ветер-Ребелс 15:55
05.10.2013  Ребелс-Арго 46:0
Наши партнеры
Регламент проведения чемпионата Украины по регби-15 на 2013 год.
Регламент проведения чемпионата Украины по регби-15 на 2013 год.
13.03.2013

   До участі у чемпіонаті України з регбі-15 серед команд Вищого дивізіону  допускаються 16 команд:


1. «Олімп» м.Харків

2. «Кредо-63» м.Одеса

3. «Сокіл» м.Львів

4. «Оболонь-Університет» м.Хмельницький     

5. «Епоха-Політехнік» м.Київ

6. ТЕХ-А-С м.Харків

7. РК "Вовки" м.Київ

8. «Політехнік» м.Львів

9. «Політехнік» м.Одеса

10. РК "Море" м.Феодосія

11. РК "Дніпро" м.Дніпропетровськ

12. "Антарес" м.Київ

13. "Арго" м.Київ

14. РК "Роланд" м.Івано-Франківськ

15. «Батяри» м.Львів

16. «Терен» м.Тернопіль.           

 

Змагання проводяться у два етапи.

 

На І етапі команди-учасниці розбиваються на три групи за географічним принципом:

 

Західна

Центральна

Південна

1. Сокіл Львів

2. Оболонь-Університет

3. Роланд

4. Батяри

5. Політехнік

6. Терен  

1. Епоха-Політехнік

2. Вовки   

3. Антарес

4. Арго

5. Авіатор (можливо)

6. Київська область (можливо)

1. ТЕХ-А-С

2. Політехнік Одеса

3. Море                  

4. Дніпро

 


Ігри І етапу проводяться наступним чином:

- у центральній та південній групах - за коловою системою у 2 кола за роз`ізним календарем;

- у західній групі – за змішаною системою:

- попередні змагання – за коловою системою в одне коло за роз`їзним календарем;

         - після проведення попередніх змагань та визначення місць команд з     1-го по 6-те команди, які посіли 1-3 місця та 4-6 місця відповідно проводять ігри у своїх підгрупах за коловою системою в одне коло за роз`їзним календарем; ігри проводяться на полях команд, які були «гостями» у своїх суперників по підгрупі на попередньому етапі змагань; за підсумками ігор між цими командами з урахуванням результатів ігор між ними на попередньому етапі визначається підсумковий рейтинг змагань 1-го етапу чемпіонату України з регбі-15 серед команд західної групи.   

Команди «Олімп» та «Кредо-63» в рамках першого етапу чемпіонату у пяти іграх між собою за окремим календарем розігрують Кубок президента Федерації регбі України. За підсумками цих ігор команди отримують 1 та 2 номери, відповідно, для визначення загального рейтингу команд при проведенні другого етапу чемпіонату.

 

На ІІ етапі:

 

  - команди, які вибороли 1-2 місця у Західній та перші місця у Центральній та Південній підгрупах разом с командами «Олімп» та «Кредо-63» створюють суперлігу - групу команд, яка розігрує звання «Чемпіон України з регбі-15» та 1-6 місця чемпіонату; змагання проводяться за коловою системою у 2 кола за роз`їзним календарем; 

 

  - команди, які вибороли 3-4 місця у Західній та 2-3 місця у Центральній та Південній підгрупах, у два кола за роз`їзним календарем розігрують місця з 7-го по 12-те;

 

  - команди, які зайняли 5-6 місця у Західній, 4-6 місця у Центральній та четверте місце у Південній підгрупах, за змішаною системою за роз`їзним календарем розігрують місця з 13-го по 18-те.

 

 КАЛЕНДАР

 

Вища ліга (Центральна зона) Молодіжна ліга
АРГО - Эпоха-Политехник

Антарес - РК ВОЛКИ

28.04.2013, Вс, ст. ВВС (1-1) Политехник (Киев) - РК Ровно

Горняк (Кривой Рог) - КИПУ (Симферополь)

УИПА (Харьков) - Тигры Донбасса (Донецк)

20.04.2013, Суббота (1)
Эпоха-Политехник - Антарес

РК ВОЛКИ - АРГО

12.05.2013, Вс, ст. ВВС (1-2) РК Ровно - Горняк 27.04.2013, Суббота (2)
РК ВОЛКИ - Эпоха-Политехник

АРГО - Антарес

26.05.2013, Вс, ст. Спартак (1-3) Днепр-м - Политехник

Академия (Одесса) - Горняк

Тигры Донбасса - РК Ровно

УИПА - КИПУ

11.05.2013, Суббота (3)
РК ВОЛКИ - Антарес

Эпоха-Политехник - АРГО

09.06.2013, Вс, ст. Спартак (1-4) Днепр-м - УИПА

КИПУ - Тигры Донбасса

Политехник - Академия

18.05.2013, Суббота (2)
Антарес - Эпоха-Политехник

АРГО - РК Волки

16.06.2013, Вс, ст. Спартак (1-5) Днепр-м - КИПУ

РК Ровно - УИПА

Тигры Донбасса - Академия

Политехник - Горняк

25.05.2013, Суббота (4)
Эпоха-Политехник - РК Волки

Антарес - АРГО

23.06.2013, Вс, ст. Спартак (1-6) Горняк - Днепр-м

Тигры Донбасса - Политехник

УИПА - Академия

КИПУ - РК Ровно

01.06.2013, Суббота (5)
Олимп (Харьков) - Юг-1

Кредо (Одесса) - Центр-1

Запад-2 - Запад-1

08.09.2013, Вс,  (2-1) Днепр-м - РК Ровно

Академия - КИПУ

Политехник - УИПА

Горняк - Тигры Донбасса

08.06.2013, Суббота (6)
Запад-1 - Юг-1

Центр-1- Запад-2

Олимп - Кредо

Запад-3 - Центр-2 (за 7-9 места)

Запад-4 - Юг-3 (за 10-12 места)

Центр-4 - Юг-4 (за 13-15 места)

15.09.2013, Вс,  (2-2) Тигры Донбасса - Днепр-м

УИПА - Горняк

КИПУ - Политехник

РК Ровно - Академия

07.09.2013, Суббота (7)
Юг-1 - Кредо

Запад-2 - Олимп

Центр-1 - Запад-1

22.09.2013, Вс,  (2-3) Днепр-м - Академия

РК Ровно - Политехник

КИПУ - Горняк

Тигры Донбасса - УИПА

14.09.2013, Суббота (8)
Запад-1 - Олимп

Центр-1 - Юг-1

Кредо - Запад-2

Запад-3 - Юг-2 (за 7-9 места)

Запад-4 - Центр-3 (за 10-12 места)

Центр-4 - Запад-5 (за 13-15 места)

29.09.2013, Вс,  (2-4) УИПА - Днепр-м

Тигры - КИПУ

Горняк - РК Ровно

Академия - Политехник

28.09.2013, Суббота (9)
Запад-2 - Юг-1

Запад-1 - Кредо

Олимп - Центр-1

Центр-2 - Юг-2 (за 7-9 места)

Юг-3 - Центр-3 (за 10-12 места)

Запад-5 - Юг-4 (за 13-15 места)

06.10.2013, Вс,  (2-5) Политехник - Днепр-м

Горняк - Академия

РК Ровно - Тигры

КИПУ - УИПА

05.10.2013, Суббота (10)
Юг-1 - Олимп

Центр-1 - Кредо

Запад-1 - Запад-2

Запад-3 - Центр-2 (за 7-9 места)

Запад-4 - Юг-3(за 10-12 места)

Центр-4 Юг-4 (за 13-15 места)

13.10.2013, Вс,  (2-6) КИПУ - Днепр-м

УИПА - РК Ровно

Академия - Тигры

Гоняк - Политехник

12.10.2013, Суббота (11)
Кредо - Юг-1

Олимп - Запад-2

Запад-1 - Центр-1

Юг-2 - Запад-3 (за 7-9 места)

Центр-3 - Запад-4 (за 10-12 места)

Запад-5 - Центр-4 (за 13-15 места)

20.10.2013, Вс,  (2-7) Днепр-м - Горняк

Политехник - Тигры

Академия - УИПА

РК Ровно - КИПУ

19.10.2013, Суббота (12)
Олимп - Запад-1

Юг-1 - Центр-1

Запад-2 - Кредо

Юг-2 - Центр-2 (за 7-9 места)

Центр-3 - Юг-3 (за 10-12 места)

Юг-4 - Запад-5 (за 13-15 места)

27.10.2013, Вс,  (2-8) РК Ровно - Днепр-м

КИПУ - Академия

УИПА - Политехник

ТИГРЫ - Горняк

26.10.2013, Суббота (13)
Юг-1 - Запад-2

Кредо - Запад-1

Центр-1 Олимп

03.10.2013, Вс,  (2-9) Днепр-м - Тигры

Горняк - УИПА

Политехник - КИПУ

Академия - РК Ровно

02.11.2013, Суббота (14)
Юг-1 - Запад-1

Кредо - Олимп

Запад-2 - Центр-1

10.10.2013, Вс,  (2-10)